SALTER 9106 BK3R

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1644650/salter-9106-bk3r.jpg

    0

SALTER Diagnostická váha 9106 Pokud potřebujete váhu která ukazuje hmotnost ale zároveň také stav tělesného tuku v těle, vody, svalů a kostí, pak tu pro Vás máme osobní diagnostickou váhu Salter 9106. Váha zobrazuje také BMI,  má dobře čitelný LCD displej, paměť pro 10 uživatelů. maximální nosnost 180 kg. Barva černá. »

Recenze SALTER 9106 BK3R

bad71 Pěkný moderní design, dobrá funkčnost a velmi rozumná cena. Zobrazení pěti naměřených hodnot, střídavě probíhající na displeji automaticky třikrát a poté se data smažou, probíhá absolutně nesmyslně rychle. Čili není šance je napoprvé zapsat. Řešení je nadiktovat to někomu jinému nebo na diktafon a potom si je přepsat. Nebo měření opakovat několikrát což je ale dost otravné. Dále malé ikonky muže a ženy v nastavení osoby by mohla být výrazně pohlavně odlišnější. Na poprvé jsem si myslel že ta ženská je chlap a nastavil jsem to chybně a vycházeli mi poté velmi podivné hodnoty, čímž jsem na to zpětně přišel. Ale to už není tak zásandí jako ten předchozí problém se zběsilým problikáváním hodnot.

xeik Velmi hezká váha, snadné a intuitivní ovládání. Nepřehledný a špatně přeložený český návod, který je důležitý pro nastavení parametrů jednotlivých osob do paměti váhy.

Elllunka Váha, která ukazuje procento tuku, vody a svalstva v těle, navíc ukazuje i nějaký koeficient poměru kostí, ale ten se mi doposud nepodařilo rozluštit. Není to přesně to co jsem si představovala, váha si nepamatuje předchozí vážení, tudíž pokud jste si nezapsali hodnoty, tak nevíte zda jste zhubli nebo naopak přibrali

xy Vše naprosto bez problémů, včetně návodu Zatím nic

Kleopetra pochoipila jsem to velmi snadno v pohodě

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 87%

(8 recenzí)