Hyundai BH80

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1378489/hyundai-bh80.jpg

    0

Ideální dárek nejen pro seniory a starší ročníky. Každý, kdo trpí chladem, může tuto příjemnou dečku využít kdykoli venkovní počasí ukáže svou zamračenou tvář. Dečka Hyundai BH 80 je vyrobena z extra jemného materiálu polar fleece, na ovladači lze nastavit tři stupně teploty s různou intenzitou vyhřívání. Dečka »

Recenze Hyundai BH80

Štefan Morávka Produk odpovídá nabídce. Překvapilo mě, že při pouhých 60 W příkonu to skutečně hřeje. Použiji na chalupu, když se přijede do vymrzlého baráku. Už žádné cihly nahřívané na kamnech. Výhodou je, že se deka dá vyprat. Zboží přišlo už druhý den po objednání ! Nevypne se samo, nelze nastavit, ale nepředpokládám, že by to mělo běžet třeba celou noc. Na zahřátí postele hodina stačí. Odpovídá ceně.

Jitka Špačková výborná deka celkově!!!! i cenově!!!

Jan PETŘÍK Výrobek jsem kuopila svým rodičům (85let a 90 let), s výrobkem jsou spokojeni, v zimě ho užívají každý den...

esperto Vynikající prostředek hlavně pro dámy pro krásné usínání, je to perfektní věc do lůžka na spaní. Stačí půl hodiny předem předehřát a pak usínat v krásném teploučku. Dost dobrý materiál, velice příjemný. Nemá časovač pro vypnutí a tak musíte předhřívat před spaním a než usnete tak vypnout, tato deka by neměla být zapnuta celou noc a je na škodu, že nemá časovač kdy se dá nastavit čas vypnutí.

+ Přidat hodnocení